Plisowana spódnica hitem sezonu 2016/2017

Dla miłośniczek spódnic mamy dobrą wiadomość – w najnowszych kolekcjach znanych projektantów zapanował nowy trend inspirowany latami 80. – plisowane spódnice! Tego elementu jesiennej garderoby nie może zabraknąć w waszych szafach.
Plisowana spódnica z wielu względów jest świetnym wyborem na stylizację. Przede wszystkim można ją ubrać praktycznie na każdą okazję, nie ważne, czy akurat wybierasz się na wieczorną imprezę, randkę, do kina z przyjaciółmi, czy czeka Cię kolejny dzień za biurkiem w pracy. Plisy, pomimo tego, że mogą kojarzyć się albo z ubiorem malutkich dziewczynek (a’la księżniczki) albo dojrzałych i ustatkowanych pań, już na dobre zawitały do szaf wszystkich kobiet, niezależnie od wieku czy zajmowanego stanowiska. Ten model pokochało wiele gwiazd i celebrytek, które zdecydowały się zakładać spódnice i na czerwone dywany, i na codzienne spacery. Projektanci już zdecydowali, że plisowane spódnice są najbardziej pożądanymi tendencjami w sezonie jesienno-zimowym 2016/2017!

Wystarczy obejrzeć najnowsze pokazy mody znanych projektantów albo zrobić przegląd stylizacji gwiazd z ostatnich większych imprez lub premier filmowych. Plisy nie muszą być wcale ciężkie! Chodzi tutaj przede wszystkim o model – czyli charakterystyczne „karbowane” (tyle, że nie poziomo, a pionowo) fale, które przypominają też zakładki, tradycyjnie za kolano w jednolitym kolorze – z tym, że najnowszy sezon przyniósł setki wariacji tej spódnicy! Wystarczy, że wpiszesz w przeglądarkę hasło „plisowana spódnica”, a za chwilę będziesz mogła przebierać w rozmaitych kolorach, wzorach, materiałach i fakturach. Nawet najbardziej zagorzała przeciwniczka spódnic na pewno znajdzie jakiś model, dla którego straci głowę. Zawsze możesz również poprosić mamę o dostęp do jej ubrań z młodości, a prawie na pewno znajdziesz jakiś egzemplarz czekający na reaktywowanie.

Z czym nosić plisowaną spódnicę?
Jak już wspomniałyśmy wyżej, plisy są dobre na każdą okazję. Dlatego możesz stworzyć stylizację na co dzień, zaczerpniętą ze street wearu. Wybierz do niej jakąś wyrazistą w kolorze plisowaną spódnicę, np. różową albo złotą (ważne, żeby się wyróżniała), a z nią zestaw białą bluzkę w grochy i kurtkę bomberkę. Nie wahaj się założyć trampków lub sportowych butów w klasycznym modelu. Jako dodatek wybierz małą torebkę na ramię w neutralnym kolorze i nie zapomnij pomalować paznokci w takiej samej kolorystyce jak sukienka! W takim zestawie na pewno będzie Ci wygodnie! Nie zapominajmy, że hasłem tej jesieni jest właśnie komfort i wyróżnianie się z tłumu.

Story Page