Topowa biżuteria na jesień 2016

Tej jesieni najmodniejsze dodatki oznaczają największe dodatki! Na kilka miesięcy musisz zapomnieć o minimalistycznej biżuterii, ponieważ projektanci postanowili ożywić szarość za oknem różnorodnymi i robiącymi wrażenie ozdobami. To podobny tren, tak jak w ubiorze – projektanci inspirowali się wieloma kulturami i epokami, by stworzyć niepowtarzalny mix. Dlatego przygotuj się na efektowne naszyjniki, łańcuchy, ogromne kolczyki, broszki i perły w konfiguracjach, o których byś nawet nie pomyślała. Tej jesieni to biżuteria będzie w centrum uwagi, dlatego najlepiej nosić ją do prostych zestawów i podstawowej palety barw ubrań.

Noś kolczyki koniecznie w rozmiarze XXL. Projektanci naprawdę poszaleli, dlatego wśród najmowych kolekcji znajdziesz serki modeli, z których będziesz mogła wybrać coś niepowtarzalnego i tylko dla Ciebie. Nie miej żalu odkładając do szkatułki Twoich ukochanych minimalistycznych kolczyków, poczekają do Ciebie do wiosny! Teraz postaw na abstrakcyjne kształty i formy, złoto, srebro, perły – wszystko co się błyszczy! Do ogromnych kolczyków upnij włosy, aby były bardziej wyeksponowane.

Łańcuchy wracają do łask, nie tylko w hip-hopowych teledyskach! To zdecydowanie inspiracja Madonną i latami 80., kiedy nosiło się duże ogniwa łańcuchów. Pamiętaj jednak o zależności – im większy łańcuch, tym bardziej podstawowa stylizacja. W tym sezonie eksponujemy biżuterię, a jeśli chodzi o ubrania to stawiamy na wysoką jakość materiałów, ale proste kroje.

Boisz się pereł? Nadal w głowie masz utarte powiedzenia, że perły noszą tylko stare panny albo wdowy? Pozbądź się tych stereotypów! Sama genialna Coco Chanel nosiła długie sznury pereł bez żalu zamieniając je za drogocenne kamienie, srebro i złoto. Sztuczne perły stały się numerem jeden, i tak też jest tej jesieni! Nic lepiej nie oddaje charakteru małej czarnej, niż perłowy naszyjnik. Modne będą również kolczyki, bransoletki, broszki i pierścionki z perłami – nie obawiaj się również eksperymentować z ich kolorami. Wszystkie ruchy dozwolone.
Kolejny hit tego sezonu – klejnoty! Po kilku latach milczenia, powracają ze zdwojoną siłą. Wszystko ze względu na hasła efektywności i eksponowania biżuterii. Jeśli zatem jesteś właścicielką ogromnych naszyjników z pięknymi kamieniami, noś je do golfów, bluzek z żabotem, welurowych sukienek i futer! Gwarantujemy Ci, że w takiej stylizacji będziesz wyglądać wspaniale i czuć się jak królowa!
Nie zapomnij również o broszkach w różnych ciekawych kształtach. Będą świetnym uzupełnieniem do stonowanych żakietów czy płaszczy. Eksperymentuj i baw się biżuterią!

Story Page