Modne kolczyki w sezonie jesienno-zimowym 2016/2017

Ta jesień na pewno nie będzie szara, jeśli zainspirujesz się stylizacjami prosto z wybiegu, gdzie królują kolorowe lata 80., ubrania o dwa rozmiary za duże, wygoda, komfort i biżuteria w rozmiarze XXL! Możesz schować swoją minimalistyczną biżuterię do szuflady na kilka miesięcy i śmiało zakładać na siebie najbardziej krzykliwe okazy, jakie tylko uda Ci się zdobyć.

Jakie kolczyki będą najgłośniejszym trendem tego sezonu?
Z łask odpadły nausznice, zresztą, styliści przepowiadali ich krótką karierę. Niestety, tak często dzieje się z najbardziej popularnymi elementami garderoby, jak to mówią, szybko przychodzą i szybko odchodzą. Dlatego, jeśli podążasz za modą, na pewno zainteresuje Cię, czym ozdabiają swoje uszy największe gwiazdy.

Trochę w opozycji do sztucznych klipsów i wielkich kolczyków stanęły coraz bardziej trendy ear suspenders. Ten model nie doczekał się jeszcze polskiej nazwy, więc możemy umownie mówić o nich „haczyki”. Dlaczego? Ponieważ zostały one zaprojektowane w taki sposób, by zamiast ozdabiania zewnętrznej części ucha, tajemniczo wyeksponowały jego środek. To nie tylko elegancki i subtelny efekt, ale przede wszystkim – stylowy! Marka Smith&Mara jako ambasadorkę tego trendu wybrała popularną Amerykankę, Gigi Hadid. Pomimo tego, że tego modelu kolczyków nie znajdziemy jeszcze w popularnych sklepach, to znajdziecie ich setki w sklepach internetowych, więc pora już teraz rozpocząć poszukiwania!

Tak jak wspominaliśmy, prócz ear suspenders wybiegi zdobyły kolczyki w rozmiarze XXL! Pamiętaj jednak o tym, że jeśli decydujesz się założyć duże i kolorowe kolczyki, powinnaś dobrać do nich neutralną stylizację. Na przykład czarny półgolf, spodnie szwedy, buty o klasycznym kroju i np. wielkie złote koła lub wyraziste klipsy. Do tego upnij włosy w luźny kok i będziesz wyglądać elegancko jak i „luźno”.
W tym sezonie projektanci postawili przede wszystkim na wygodę! Dlatego nie bój się eksperymentować i inspirować projektami z wybiegów. Jeśli chodzi jeszcze o najnowsze trendy biżuterii, to do łask wracają finezyjne broszki, klipsy, sztuczne perły (niczym piękne naszyjniki z pereł słynnej ikony mody Coco Chanel) i wyeksponowane naszyjniki. Na pewno znajdziesz coś dla siebie, by czuć się modnie i kobieco!

Story Page